Jesteśmy składem materiałów budowlanych i opałowych, nowoczesnym, prężnie rozwijającym się, od samego początku stawiającym na rozwój. Swoją działalność opieramy na dystrybucji materiałów budowlanych, opału oraz świadczeniu usług transportowych. Działamy na rynku współpracując z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami. Szeroki asortyment obejmuje nie tylko materiały budowlane ale również elektrykę, farby, narzędzia, systemy zamocowań i wiele innych przydatnych rzeczy w budownictwie i nie tylko.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy najnowsze produkty. Jeśli potrzebują Państwo produktów, których aktualnie nie posiadamy w bogatej ofercie magazynowej, sprowadzamy je dla Państwa. Staramy się sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych Klientów.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Dla naszych stałych Klientów oferujemy bogaty wachlarz upustów i promocji.

Nasi Klienci nie muszą martwić się o transport. Możemy dostarczyć materiały budowlane jak i opał tam, gdzie to jest konieczne.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ, ZAPRASZAMY.